Korisnik:

TESI

Terra Vita

I wish, I can

Zoro-Uključivanje životinja u odgojno-obrazovni proces

Europa za građane-K europskim vrijednostima, osobe s invaliditetom kao ravnopravni građani

Dobro došli u knjižnicu Osnovne škole Josipa Matoša

KNJIGA JE IZVOR KREATIVNOSTI I MAŠTE

RADNO VRIJEME KNJIŽNICE

ponedjeljak - petak

KNJIŽNIČARKA

Ana Bruner, mag. cult.

KATALOG KNJIŽNICE

Knjižnica Osnovne škole Josipa Matoša sadrži dječju književnost, beletristiku, stručnu literaturu iz pedagogije, psihologije i defektologije.

Knjiga ne služi samo za čitanje.

Knjiga se glumi, igra, pleše, stvara.

Ona potiče kreativnost i maštu.

VIJESTI IZ KNJIŽNICE

Naši su učenici tijekom ožujka vrijedno radili u svojoj knjižnici. Obradom "Bajki koje su pošle po krivu" naučili su zašto je važan san, kako se ponašati tijekom prehlade, zašto je važno prihvatiti drugačije od sebe i zašto je važno jesti zdravo. A zatim su oživjeli bajke: ružno pače je dobilo svoju baru, Trnoružica dvorac, Tri praščića svoje kućice, a Zlatokosa svoja tri medvjeda.

IZRADA 3D SLIKOVNICE

Učenici 5. i 7. razreda slušali su priču "Plesna haljina žutog maslačka" Sunčane Škrinjarić u digitalnom obliku. Zatim su vrijedno izradili vlastitu 3D slikovnicu pod nazivom "Plesne haljine šarenih cvjetova" koju možete pogledati u videu:

/upload/os-jmatosa-vu/images/multistatic/27/File/Izrada%203D%20slikovnice_O%C5%A0%20Josipa%20Mato%C5%A1a.mp4

NAŠE RAZREDNO PUTOVANJE

Osim što smo proslavili završetak osnovnoškolskog obrazovanja naših osmaša, iznenadili smo ih poklonivši im njihovu malu razrednu knjigu pod nazivom "Naše razredno putovanje" kako bi se uvijek sjećali svog razreda i svojih prijatelja. Njihovo razredno putovanje možete pogledati na poveznici:

Facebook stranica

« Kolovoz 2022 »

Kalendar Rada

Jeste li zadovoljni projektima koje škola provodi?