Knjizare

Tisak

Ustanove i organizac...

Ispis statistike od 10. 3. 2014.

ER2=S2

TutoDys

NeedSport

7. Transnacionalni susret Erasmus+ ZORO projekta u Vukovaru

Od 29.-30. svibnja naša Škola bila je domaćin 7. transnacionalnog susreta Erasmus+ "Zoro" projekta. Kratkom priredbom naših učenika poželili smo partnerima dobrodošlicu, te su imali priliku upoznati učenike i djelatnike kao i prostore u kojema radimo.

Zajedno smo posjetili Gradsko poglavarstvo gdje su nas ugostili zamjenik gradonačelnika Vukovara Marijan Pavliček i pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti Ana Živanović koji su pozdravili ovaj projekt i izrazili zadovoljstvo što se takve aktivnosti provode u našoj školi.

U našoj školi je Sanja Jugec, viši fizioterapeut održala predavanje " Terapijski pas" kojim je predstavila svoj rad sa psom Oggyjem u  fizikalnoj terapiji djece. Članovi projektnih timova iz svih zemalja održali su kratke prezentacije svojih dosadašnjih aktivnosti, te su dogovorene daljnje obveze do završetka projekta. Osim projektnih aktivnosti svoje goste odveli smo u obilazak Vučedolskog muzeja, Principovca, Iločkih podruma i Hotela Dunav, te smo se vozili  Dunavom u Bajaderi.

Svi smo se složili da nam je žao što se projekt privodi kraju, te da ćemo i u budućnosti zajedno surađivati.

objavio: Maja Papst Milanović   datum: 21. 8. 2017.