OBAVIJEST UČENICIMA, RODITELJIMA/SKRBNICIMA

Nastava u školskoj godini 2021./2022. započinje 6. rujna 2021. godine. Nastava će biti organizirana u jednoj smjeni uz poštivanje svih epidemioloških mjera zaštite od korona virusa. Nastavni će sat trajati 45 minuta.

PRVI DAN, 6. rujna 2021.
U 8:30 sati u školu dolaze roditelji učenika koji pohađaju RAZREDE. Toga dana bit će održano primanje roditelja, nakon čega će svaki učitelj/ica održati kratki roditeljski sastanak.

U 9:00 sati u školu dolaze roditelji učenika koji pohađaju ODGOJNO-OBRAZOVNE SKUPINE i SKUPINE AUTIZMA, koji će također imati kratko primanje nakon čega će svaki učitelj/ica održati kratki roditeljski sastanak.

Roditelje učenika koji se upisuju prvi put u školu molimo da nakon roditeljskog sastanka ostanu u školi, radi dogovora oko prijevoza i boravka u školi.
Obvezno nošenje maski i dezinfekcija na ulazu u školu.
Molimo roditelje da u ponedjeljak, ukoliko je moguće, ne dovode djecu u školu.

ORGANIZACIJA NASTAVE OD UTORKA, 7. rujna 2021.
Svi učenici pohađaju nastavu u prijepodnevnoj smjeni, dok uz poštivanje epidemioloških mjera jedan manji dio učenika ostaje u nastavi produženog stručnog postupka.

Prijevoz učenika bit će organiziran prema rasporedu o kojemu će ravnateljica škole u ponedjeljak izvijestiti sve nazočne roditelje.

Učenici u školu mogu najranije ući u 7:45 sati bez zadržavanja na hodnicima škole. Obavezna je preobuka za svu djecu (bilo kakva preobuka).

Roditelji učenika koji pohađaju RAZREDE, a koji dovoze svoju djecu moraju čekati pred ulazom u školu dok ih ne primi učitelj ili pomoćnik u nastavi (zvoniti ako je zaključano ili pozvati telefonom učiteljicu ili pomoćnika). Roditelji ne ulaze u školu.

Roditelji učenika koji pohađaju ODGOJNO-OBRAZOVNE SKUPINE, a koji dovoze svoju djecu ulaze na dvorišnu kapiju i vrata koja vode u hodnik (pozvati telefonom učitelja i/ili pomoćnika u nastavi ukoliko je zaključano).

Roditelji učenika koji pohađaju skupine AUTIZMA, a koji dovode svoju djecu moraju čekati pred vratima nove školske zgrade (zvoniti ako je zaključano ili pozvati telefonom učitelja ili pomoćnika u nastavi).

Svi roditelji koji dovode djecu MORAJU imati masku, a poželjno je da se međusobno ne miješaju i održavaju razmak od minimalno 1,5 metra.
Molimo roditelje da sve kontakte sa osobljem škole (tajnica, razrednici) ostvare preko telefona ili e-maila, društvenih mreža i da u školu dolaze samo u krajnjoj nužnosti i uz najavu te da nose maske, na ulazu dezinficiraju ruke i izmjere temperaturu.

Želimo svima uspješnu i veselu školsku godinu!

S poštovanjem, ravnateljica Mirela Posarić, prof. defektolog

objavio: Matea Vukas   datum: 3. 9. 2021.